Denný plavecký tábor

FILOZOFIOU NÁŠHO TÁBORA NIE JE DETI NAUČIŤ PLÁVAŤ,ALE AJ MILOVAŤ VODU. NÁŠ DENNÝ PLAVECKÝ TÁBOR PRINÁŠA DEŤOM RADOSŤ NIELEN Z VODY, ALE AJ ZO ŠPORTU. TAK AKO KAŽDÝ ROK, AJ TENTO ORGANIZUJEME DENNÝ TÁBOR, KTORÝ JE URČENÝ PRE DETI OD 4 DO 13 ROKOV. 

V dennom letnom tábore pripravíme pre vaše ratolesti pestrý športový program a zábavnou formou si spoločne spríjemníme letné týždne. K hlavnému programu táborov patrí najmä plávanie, ďalej rôzne motorické cvičenia, atletika, skupinové hry (futbal, volejbal..), noc maškrtníkov a iné. Náš tábor je určený pre neplavcov ako aj plavcov. Po absolvovaní týždenného plaveckého tábora si deti osvoja základné plavecké zručnosti,ako je splývanie, dýchanie do vody, potápanie, skoky do vody, ale predovšetkým sa naučia pohybovať vo vodnom prostredí bez zábran s potešením. Naši plavci si zlepšia techniku plávania ako aj kondíciu. Ak chcete, aby vaše dieťa malo cez prázdniny bohatý program a budovalo si pozitívny vzťah k športu, neváhajte a prihláste ho čím skôr.

Okrem športových aktivít bude pre vaše dieťa zabezpečený celodenný pitný režim a tiež strava (desiata, obed, olovrant). Zážitky z tábora pre vás s radosťou zdokumentujeme a fotografie budú dostupné na našej stránke po skončení akcie.

Cena tábora je 159 €. (možnosť financovať aj prostredníctvom rekreačného poukazu)
                                                                                                 akcia DUO 5 eur zľava (obidve deti)
 
TURNUSYDÁTUMY
1. turnus1.7 – 5.7.2024
2. turnus8.7– 12.7.2024
3. turnus15.7 – 19.7.2024
 4.turnus 22.7 – 26.7.2024
 5.turnus 29.7 – 2.8.2024
 6.turnus 5.8 – 9.8.2024

Tábory sa uskutočňujú v krásnom areáli prirodného kúpaliska Delňa. Výučba plávania prebieha v areáli Aquaparku Delňa. 

Brány nášho plaveckého tábora sú otvorené od 7:00 hod. do 16:30 hod.

Prihlásiť svoje deti môžete jednoducho prostredníctvom rezervačného systému

Počet miest je limitovaný, preto neváhajte a prihláste svoje deti čím skôr.( 6 deti na inštruktora)

Prihlásenie prostredníctvom rezervačného systému slúži ako záväzná prihláška, nemusíte teda tlačiť žiadne papiere. V prípade obmedzení, alebo iných potrebných informácií, o ktorých by mali inštruktori vedieť, nás môžete kontaktovať e-mailom na plavanieshark@gmail.com.

Viac informácií vám radi poskytneme na tel. čísle: +421 948 284 482, alebo e-mailom na plavanieshark@gmail.com. Tešíme sa na leto plné zážitkov, športu a zábavy.

S pozdravom,

Plavecká škola SWIMSHARK